Baskılı Karton Bardak

Karton Bardak

 

Karton bardak genellikle seyyar, kafe, dernek gibi yerlerde kullanımı son derece kolay ve maliyeti düşük olduğu için en çok tercih edilen ürünlerden birisi olmakla beraber sizleri büyük masraflardan ve yorucu işlerden uzak tutmaktadır.

İstediğiniz miktarda kağıt bardak üretimi yapan firmalarımız ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Karton bardak cam bardak kadar sağlıklı, plastik ve köpük bardak gibi pratik ve ucuz olmasından dolayı hep tercih edilen türlerden birisidir. Kağıt ( karton ) ürününden imal edilen bu ürün, genelde tanıtımı yapılan firmanın logo veya görsel tanıtım bilgilerini reklam olarak bardağın üzerinde kullanılmaktadır. Bu sayede firmanızın da reklamı ellerde ve dillerde dolaşmış olacaktır.

Dünya’nın ve insanların vücudunun 3/2’de ikisi sudur ve bunu herkes bilmektedir, en çok ihtiyaç duyulan şeyde sıvı tüketimidir ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Cam bardak sağlıklı olmasına rağmen karton bardak da bir o kadar sağlıklı ve kullanışlıdır. Tek kullanımlık, kullan at özelliği ile insanları hem zahmetten kurtarır hem de masraftan kurtarmaktadır.

En ucuz maliyetlerle karton bardağı temin etmek için ve kalitesine göre ayrılan bu kağıt bardağın sağlıklı ve hijenik olarak üretimini bilmeden almakta büyük sorunlara yol açabilir.

En düşük fiyata, en kaliteli hizmeti sağlayan firmalar www.ambalajmarketin.com adresinden bulabilir ve tüm poşet, ambalaj gibi ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ONLİNE TEKLİF ALMA