Sera Örtüsü

Katkılı Sera Örtüsü Fiyatları ve Sera Naylonu Kullanım Alanları

 

Katkılı seralık film, güneşten gelen ve topraktan yansıyan kızıl ötesi içeren iletileri ve ışınları bloke ederek sera içerisinin dış koşullara göre daha sıcak kalmasını temin etmektedir ve bu sayede seranıza bir  zarar gelmemektedir ve bunu faydaya çevirmektedir.

Sera örtüsü dayanma süresi ile ilgili olaraksa sera naylonunun kullanım süresi kaliteye ve kullanım şekline bağlı olmaktadır. Faydalanma süresi sera naylonunun kalitesine bağlıdır. Sera naylonu ile beraber yaşamaktadır ve bir sezonluk serada etkisi bir sezondur, iki sezonluk serada ise kullanımı iki sezondur, ne kadar seranız sürerse Katkılı Sera Örtüsü de o kadar dayanmaktadır.

Kaliteli Sera Örtüsü fiyatlarına gelirsek eğer en uygun fiyatlarını sitemiz http://www.ambalajmarketin.com/ ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Sera naylonunun kullanım alanları ise sizin ektiğiniz bitki ve meyvelere göre değişmektedir kullanım alanları genellikle sıcak tutulması için ve dışarıdan gelen kızıl ötesi ışınlarından korumak ve çevreden gelebilecek zararlardan korunması içindir.

En güzel ve en uygun fiyata Katkılı Sera Örtüsünü http://www.ambalajmarketin.com/ adresini ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Sitemizde poşet ve ambalaj ile ilgi bir çok bilgi ve sizlere en uygun fiyatları bulabilirsiniz.

ONLİNE TEKLİF ALMA